Pogoda jutro Pogoda Poznań
62
ptsbndpnwtśrcz
181920
21222324252627
wyświetl wg kinwyświetl wg filmów
Repertuar na dzień: 18-02-2020
Apollo
Dwóch papieży16.10
Kłamstewko20.00
Marianne i Leonard: Słowa miłości18.15
Nadzwyczajni16.00
Oficer i szpieg19.55
Zenek17.55
Charlie Monroe Kino Malta
Boże Ciało16.30
Dżentelmeni20.45
Judy17.15
Kłamstewko19.15
Kraina miodu16.00
Marianne i Leonard: Słowa miłości17.30
Miłość mojego brata19.15
Na noże18.30
Parasite21.00
Staniczek15.45
Tommaso21.15
Cinema City Kinepolis
191717.30 20.00 22.30
365 dni10.00 12.30 15.00 16.00 16.30 17.30 18.30 19.00 20.00 21.00 21.30 22.30
Bad Boys for Life17.00 19.40 22.20
Bayala i ostatni smok10.10 11.10 13.10 15.10 17.10
Chłopiec i wilk10.00
Doktor Dolittle10.00 16.10 18.20
Dżentelmeni12.10 14.40 17.10 19.40 22.10
Gang zwierzaków10.50 12.50 14.50 16.50 18.50
Głębia strachu21.50
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie21.40
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa18.50
Jojo Rabbit19.10 21.30
Jumanji: Następny poziom16.30
Kłamstewko16.40
Kraina lodu 210.00
Małe kobietki16.10 18.50 20.30
Małgosia i Jaś19.20 21.20
Mayday16.50 19.20 21.50
Psy 3. W imię zasad16.50 19.30 20.50 22.10
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)15.10 17.30 19.50 22.10
Superpies i Turbokot11.00
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka12.10 14.10
Tajni i fajni12.20
Urwis13.00
Wyspa Fantazji14.30 17.50 20.10 22.30
Zenek10.50 11.50 13.20 14.20 15.50 16.50 18.20 19.20 20.50 21.50
Cinema City Plaza
191721.20
365 dni11.30 14.00 15.00 16.30 17.30 19.00 20.00 21.30 22.30
Bad Boys for Life22.10
Bayala i ostatni smok11.00 13.00 15.00 17.00
Doktor Dolittle11.00 13.20 14.30
Dżentelmeni15.00 17.20 19.50 22.20
Gang zwierzaków10.00 10.50 13.00 15.30
Jojo Rabbit16.40
Kraina lodu 210.10 12.30
Małe kobietki17.30
Psy 3. W imię zasad21.50
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)19.30
Superpies i Turbokot10.50 12.50
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka11.00 14.40
Urwis10.40 12.40
Wyspa Fantazji16.40 20.10 22.30
Zenek12.00 13.00 14.30 15.30 17.00 18.00 19.30 20.30 22.00
Helios
191714.45
365 dni10.15 13.00 15.45 18.30 20.15 21.15
365 dni16.45 19.30 22.15
Bayala i ostatni smok17.00
Bayala i ostatni smok10.30 14.00
Chłopiec i wilk10.00 12.00
Dżentelmeni16.00 18.15 21.00
Dżentelmeni11.45
Gang zwierzaków10.00 11.00 13.15 15.30 17.45
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa15.00
Mayday12.15 17.30
Parasite20.00
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)11.30 14.10
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)18.40 21.15
Superpies i Turbokot10.40
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka12.45
Zenek12.30 15.15 18.00 20.45
Zenek14.20 19.00 21.45
Kino Pałacowe
Jojo Rabbit14.30
Kłamstewko20.45
Matthias i Maxime18.30
Monos16.30
Multikino 51
191719.20 21.55
365 dni10.55 13.30 15.10 16.10 17.50 18.50 20.30 21.30
Bayala i ostatni smok11.10 13.10 15.10
Doktor Dolittle10.50 13.10
Dżentelmeni13.15 15.45 18.15 20.45
Gang zwierzaków10.40 12.50 15.00 17.10
Małe kobietki15.30 19.35
Nasze miejsce na ziemi10.30
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)17.10 21.00
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka12.40
Tajni i fajni10.55
Wyspa Fantazji14.50 17.15 19.40
Zenek11.55 14.40 17.20 18.20 20.00
Multikino Malta
191714.05 19.10
365 dni10.25 12.05 13.00 14.40 15.40 17.20 18.20 19.00 20.00 21.00 21.35
Bad Boys for Life21.50
Bayala i ostatni smok10.05 13.10 15.10 17.10
Doktor Dolittle10.55 14.20 16.40
Dżentelmeni13.15 15.45 19.00 20.50
Gang zwierzaków11.00 13.10 15.20 17.30
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa21.30
Kraina lodu 210.00
Małe kobietki13.30 19.40
Mayday11.35 21.45
Psy 3. W imię zasad11.55 21.30
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)16.40 19.05
Superpies i Turbokot11.05
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka10.00 12.10
Wyspa Fantazji14.35 17.00 19.25
Zenek10.50 12.20 15.00 16.20 17.40 18.15 20.20
Multikino Stary Browar
191721.30
365 dni10.25 12.05 13.00 14.40 15.40 17.20 18.20 20.00 21.00
Bad Boys for Life13.35
Bayala i ostatni smok10.05 13.20 15.20
Doktor Dolittle12.10 14.30
Dżentelmeni12.45 15.15 17.45 20.15
Gang zwierzaków10.40 12.50 17.20
Małe kobietki15.00 17.50 19.30
Mayday11.05
Parasite18.40
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)16.15 20.45
Superpies i Turbokot10.00
Urwis10.25
Zenek10.40 12.30 15.10 16.50 17.50 19.30 20.30
Muza
Judy20.00
Kłamstewko13.45 18.00 20.30
Małe kobietki15.30 18.00
Marianne i Leonard: Słowa miłości15.45 16.00
Monos13.45 20.30
Tommaso14.00 18.15
Rialto
191713.00 15.30
365 dni20.15
Dżentelmeni18.00